ORIGINÁLNÍ PROVEDENÍ

Původní kolekce, která je cenově dostupná, designová s jemnými prvky, které přidávají hodnotu. Nechte si svou představivost hrát se vzory, barvami a styly přesně podle Vaší nálady. Výhodou této kolekce je široká škála barev a stylů, které vyhovují každému! Složení oblečení této kolekce poskytuje trvanlivou měkkost pro celodenní pohodlí. Materiál: 65% polyester, 35% bavlna.


 

Top produkt

Šaty WHISKEY LADY, bílé

Šaty pro profesionálky, v kterých budete mít snadný pohyb. Jsou velmi funkční, ale zároveň neohrozí stylový vzhled, který zajisté budete mít. materiál: 35% Bavlna / 65% Polyester velikosti: XX...
Skladem od 785,29 Kč
649,00 Kč bez DPH

Ať už pracujete ve zdravotnictví, wellness nebo potravinářském průmyslu je důležité, aby jste se po celou dobu cítili pohodlně. A právě proto Vám nabízíme zdravotní oděvy, haleny pro sestřičky, bílé lékřské kalhoty, které byly navrženy tak, aby Vám pomáhaly při práci. Naše zdravotní oděvy Vám přinášejí do hektického světa nekompromisní funkčnost. Vyzkoušejte lékařské oděvy s antimikrobiální technologií  sloužící k minimalizaci růstu bakterií, s nimiž se při své práci setkáváte. A pokud se dlouhodobě potýkáte s pocením, máme pro vás dobrou zprávu –  nabízí také vlastnosti minimalizující zápach.

Tyto zdravotní oděvy jsou antimikrobiální a navíc odolné vůči tekutinám díky malým vláknům připomínajícím vousy, které zadrží jakoukoli tekutinu, s níž uniforma přijde do styku. Každý model byl pečlivě navržen a kromě moderního stylu nabízí celou škálu originálních prvků a praktických detailů, jako jsou skryté kroužky na klíče, dvojité kapsy, spony ve tvaru písmene D a další. Nabízíme oděvy pro zdravotní sestřičky.