NIC VÁS NEZASTAVÍ

Nezapomínali jsme ani na materiál, který se přizpůsobí Vašemu pohybu. V této kolekci najdete produkty s přidáným spandexem, takže Váš pohyb bude volný a bez omezení. Střih Vás nebude obepínat a barevné kombinace z Vás udělají veselého společníka v pracovním nasazení, které denně máte. Vyberte si svou hru barev a vyzkoušejte. Materiál: 52% bavlna, 45% polyester, 3% spandex.


 

Top produkt

Halena AMELINDA LADY, různé barvy

Elegantní halena na každodenní nošení. Velmi detailní prošití dělá z haleny pěkný doplněk na celý den do práce. Vyrobená z měkké, bavlněné tkaniny. Dvě kapsy.     materiál: 52% bavln...
Objednáváme vždy v pondělí, expedice nejpozději v pátek od 724,79 Kč
599,00 Kč bez DPH

Ať už pracujete ve zdravotnictví, wellness nebo potravinářském průmyslu je důležité, aby jste se po celou dobu cítili pohodlně. A právě proto Vám nabízíme zdravotní oděvy, haleny pro sestřičky, bílé lékřské kalhoty, které byly navrženy tak, aby Vám pomáhaly při práci. Naše zdravotní oděvy Vám přinášejí do hektického světa nekompromisní funkčnost. Vyzkoušejte lékařské oděvy s antimikrobiální technologií  sloužící k minimalizaci růstu bakterií, s nimiž se při své práci setkáváte. A pokud se dlouhodobě potýkáte s pocením, máme pro vás dobrou zprávu –  nabízí také vlastnosti minimalizující zápach.

Tyto zdravotní oděvy jsou antimikrobiální a navíc odolné vůči tekutinám díky malým vláknům připomínajícím vousy, které zadrží jakoukoli tekutinu, s níž uniforma přijde do styku. Každý model byl pečlivě navržen a kromě moderního stylu nabízí celou škálu originálních prvků a praktických detailů, jako jsou skryté kroužky na klíče, dvojité kapsy, spony ve tvaru písmene D a další. Nabízíme oděvy pro zdravotní sestřičky.