KOMFORTNÍ ZÁLEŽITOST

Prvotřídní tkanina, design  a detaily dělají z kolekce Next výjimečný prvek ve Vašem pracovním šatníku. Velká barevná škála, vyšívací design a jemné detaily Vám zajistí, že budete na pracovišti k nepřehlédnutí. Složení produktů z této kolekce je z prémiové kvality, která je měkká na dotek, ale zároveň je odolná, pohodlná a je s tím snadná péče. Materiál: 65% polyester, 32% hedvábí, 3% spandex).


 

Ať už pracujete ve zdravotnictví, wellness nebo potravinářském průmyslu je důležité, aby jste se po celou dobu cítili pohodlně. A právě proto Vám nabízíme zdravotní oděvy, haleny pro sestřičky, bílé lékřské kalhoty, které byly navrženy tak, aby Vám pomáhaly při práci. Naše zdravotní oděvy Vám přinášejí do hektického světa nekompromisní funkčnost. Vyzkoušejte lékařské oděvy s antimikrobiální technologií  sloužící k minimalizaci růstu bakterií, s nimiž se při své práci setkáváte. A pokud se dlouhodobě potýkáte s pocením, máme pro vás dobrou zprávu –  nabízí také vlastnosti minimalizující zápach.

Tyto zdravotní oděvy jsou antimikrobiální a navíc odolné vůči tekutinám díky malým vláknům připomínajícím vousy, které zadrží jakoukoli tekutinu, s níž uniforma přijde do styku. Každý model byl pečlivě navržen a kromě moderního stylu nabízí celou škálu originálních prvků a praktických detailů, jako jsou skryté kroužky na klíče, dvojité kapsy, spony ve tvaru písmene D a další. Nabízíme oděvy pro zdravotní sestřičky.