NEZBYTNÁ K PRÁCI

Jaké že jsou výhody této kolekce? Zaprvé budete vypadat skvěle. Kolekce sedí opravdu každé postavě, ať už máte velikost XXS nebo 5XL. Velikost máme opravdu pro každého. Druhou výhodou je materiál. Už jste zkusili mikrovlákno? Absolutní volno. A za třetí funkčnost této kolekce. Mikrovlákno už znáte a co detaily této kolekce? Velké kapsy, klip na jmenovku... Vyberte si svůj odstín. Materiál: 100% umělé stretchové vlákno.

 

Top produkt

Halena MIRAM LADY, různé barvy

WonderWink W123 přináší špičkovou halenu do V v jedinečném designu s bočními rozparky. Mechanickou stretchovou tkaninu z mikrovláken je potěšením nosit po celý pracovní den. Prostorové spodn...
Objednáváme vždy 1. den v měsíci, k expedici 10. - 14. den v měsíci od 724,79 Kč
599,00 Kč bez DPH

Ať už pracujete ve zdravotnictví, wellness nebo potravinářském průmyslu je důležité, aby jste se po celou dobu cítili pohodlně. A právě proto Vám nabízíme zdravotní oděvy, haleny pro sestřičky, bílé lékřské kalhoty, které byly navrženy tak, aby Vám pomáhaly při práci. Naše zdravotní oděvy Vám přinášejí do hektického světa nekompromisní funkčnost. Vyzkoušejte lékařské oděvy s antimikrobiální technologií  sloužící k minimalizaci růstu bakterií, s nimiž se při své práci setkáváte. A pokud se dlouhodobě potýkáte s pocením, máme pro vás dobrou zprávu –  nabízí také vlastnosti minimalizující zápach.

Tyto zdravotní oděvy jsou antimikrobiální a navíc odolné vůči tekutinám díky malým vláknům připomínajícím vousy, které zadrží jakoukoli tekutinu, s níž uniforma přijde do styku. Každý model byl pečlivě navržen a kromě moderního stylu nabízí celou škálu originálních prvků a praktických detailů, jako jsou skryté kroužky na klíče, dvojité kapsy, spony ve tvaru písmene D a další. Nabízíme oděvy pro zdravotní sestřičky.