OBLÉKNĚTE TO KAMKOLIV

Kolekce, kterou můžete použít na více událostí. Produkty jsou navíc vyrobeny z úžasných materiálů, ve kterých se budete cítit naprosto báječně bez omezení. Už máte doma trika s hedvábím? Teď už mít můžete. Délka triček Vás také mile překvapí. Jsou delší a bez žádných potisků! Materiál: 95% umělé hedvábí, 5% spandex.


 

Top produkt

Triko DANICA LADY, různé barvy

Luxusní tričko s krátkým rukávem, který musíte mít na všechny příležitosti. Je vyrobeno z neuvěřitelně měkkého hedvábí se spandexem. Dostupné v živých, trendových barvách. materiál: 95% umělé he...
Objednáváme vždy 1. den v měsíci, k expedici 10. - 14. den v měsíci od 216,59 Kč
179,00 Kč bez DPH

Ať už pracujete ve zdravotnictví, wellness nebo potravinářském průmyslu je důležité, aby jste se po celou dobu cítili pohodlně. A právě proto Vám nabízíme zdravotní oděvy, haleny pro sestřičky, bílé lékřské kalhoty, které byly navrženy tak, aby Vám pomáhaly při práci. Naše zdravotní oděvy Vám přinášejí do hektického světa nekompromisní funkčnost. Vyzkoušejte lékařské oděvy s antimikrobiální technologií  sloužící k minimalizaci růstu bakterií, s nimiž se při své práci setkáváte. A pokud se dlouhodobě potýkáte s pocením, máme pro vás dobrou zprávu –  nabízí také vlastnosti minimalizující zápach.

Tyto zdravotní oděvy jsou antimikrobiální a navíc odolné vůči tekutinám díky malým vláknům připomínajícím vousy, které zadrží jakoukoli tekutinu, s níž uniforma přijde do styku. Každý model byl pečlivě navržen a kromě moderního stylu nabízí celou škálu originálních prvků a praktických detailů, jako jsou skryté kroužky na klíče, dvojité kapsy, spony ve tvaru písmene D a další. Nabízíme oděvy pro zdravotní sestřičky.