Triko ORIGIN MAN 160g, různé barvy

Kód produktu: 00171 07 - S červená Výrobce: MALFINI

Produkt nabízíme v následujících variantách:

varianta
barva
180,29 Kč
149,00 Kč bez DPH
do 3 dnů
ks

Pánské triko z certifikované organické bavlny, střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z vrchového materiálu s 5 % elastanu, zpevňující páska od ramene k rameni, tvarovaný dolní kraj. Materiál: Single Jersey, 100 % organická bavlna GOTS.

Zobraz detailní popis
  • Doprava
    DPD 80,50 Kč
    Zásilkovna 66 Kč
    Osobní odběr 0 Kč

     

  • Zeptejte se odborníka

Detailní popis

Global Organic Textile Standard (GOTS)GOTS  je  uznávanou  celosvětovou  certifikací  pro  textil  vyrobený  z  organických  vláken.  Stanovuje  přísná  pravidla  a  směrnice  pro  všechny  výrobní  procesy  jak  ekologického,  tak  sociálního  řetězce  zpracování  organických  textilií.  Používání  vláken z biologického zemědělství, vyloučení toxických látek a látek škodlivých pro životní prostředí a zavedení minimální mzdy, to je jen malý výňatek ze zavazujících kritérií  GOTS.  Můžete  si  tak  být  jisti,  že  produkty  označené  logem  GOTS  byly  vyrobeny se sociální a ekologickou odpovědností.

SINGLE JERSEY Jemná zátažná pletenina s charakteristickými stromečkovitými sloupky na lícní a obloučky na rubní straně. Vazba se vyznačuje tažností, měkkostí a snadnou páratelností. Příze použitá ke zpracování pleteniny má vliv na výslednou kvalitu zboží. Výrobky jsou zhotoveny z kvalitní prstencově dopřádané příze.

Soubory pro stažení